ساعت مچی زنانه، ویژگی های مهم برای انتخاب و خرید

ساعت مچی زنانه

چگونه یک ساعت خوب انتخاب کنیم؟

خانم‌ها همیشه برای استفاده از اکسسوری­ ها مسئله چالش برانگیزی دارند از جمله استفاده از ساعت، زیرا بیش از آنکه وسیله‌ای برای نمایش زمان باشد یک اکسسوری و یا حتی زیور است. البته ساعت مردانه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اگر ندانیم چه نوع ساعتی برای ما مناسب است، خرید ساعت برای ما می تواند هزینه نادرستی باشد.

آگاهی از برندها، ویژگی‌های ساعت، سلیقه و نوع پوشش ما و همچنین خرید از فروشگاهی معتبر از مهمترین اصول خرید ساعت مچی زنانه هستند.

انواع موتور ساعت ها

ساعت‌ها از نظر نوع موتور به طور کلی به چهار دسته مکانیکی، کوارتز‌ (باتری دار)، اتوماتیک و دیجیتال تقسیم می‌شوند. ساعت‌های اتوماتیک و مکانیکی فاقد باتری بوده و اساسا یا با انرژی جنبشی دست کار می‌کنند یا به طور مرتب می‌بایست کوک شوند. اما به خاطر حس نابشان طرفداران زیادی دارند. اما ساعت‌های دیجیتال و کوارتز بصورت الکتریکی کار می‌کنند و علیرغم قیمت پایین‌تر دقت بالایی دارند.

تولیدکنندگان معتبر انواع ساعت مچی زنانه 

ساعت‌های مچی زنانه‌ی رولکس و ساعت‌های مچی زنانه رومانسون و تیسوت بیشتر در دسته‌ی ساعت‌های رسمی و کلاسیک هستند و این درحالی است که شرکت‌هایی مثل اسپریت، ویولت و گوچی هم ساعت‌های رسمی و هم فانتزی می‌سازند، اگر اهل مدل‌های کلاسیک هستید می‌توانید برای خرید یک ساعت طرح قدیمی به سراغ کاسیو بروید.

در ادامه با معرفی این دسته از محصولات با چی بگیرم همراه باشید.

2 minutes

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن