شلوار مردانه، 5 نکته مهم و راهنمای در هنگام خرید شلوار سایز مناسب

شلوار مردانه

یکی از ارکان اصلی استایل مردانه

انتخاب یک شلوار مردانه مناسب و شیک در موقعیت های مختلف برای آقایان مسئله قابل اهمیتی است و رکنی اصلی در همه استایل­های مردانه دارد، چرا که اگر شلواری متناسب با کفش و پیراهن خود ست نکنند، خیلی جالب به نظر نخواهد رسید و میشه تشخیص داد که از یک جنتلمن واقعی به دور است!

در ادامه با چی بگیرم همراه باشید تا با یک راهنمای، یه شلوار با سایز مناسب خریداری کنید.

نکاتی که باید هنگام پرو  شلوار دقت کنید.

الف) کمر : کمر شلوار باید راحت باشه ولی نه اینکه خیلی آزاد باشه نه تنگ . بدون بستن کمربند باید خیالتون راحت باشه که شلوار سر جای درست قرار میگیره و توی حرکت پایین نمیاد.

ب) فاق: فاق شلوار باید مطابق با پاهای شما باشد، کوچکترین کشیدگی یعنی فاق شلوار تنگ است. در حالت عادی نباید چین بخورد.

ج) قد شلوار: شلوار باید به کفش مماس شود. در این صورت تمیزترین و مرتب ترین حالت را خواهیم داشت، بدون شکستگی شلوار روی کفش، در حال حاضر این مدل ترند هم هست. ولی در حالت استاندارد شلوار می تواند کمی شکستگی روی کفش داشته باشد.

د)فرم شلوار : در حالت استاندارد شلوار نباید آنقدر تنگ باشد که به پاها بچسبد و نه باید گشاد باشد که با راه رفتن یا باد به این طرف و آن طرف تکان بخورد. اسلیم فیت یکی از بهترین فرم های شلوار است که در حال حاضر به شدت محبوب شده است.

و) شکستگی پاچه: شکستگی شلوار به حجم پارچه ای که در حالت عادی فرد ایستاده و روی شلوار جمع شده می گوییم. در حالت کلی مماس بودن شلوار به کفش یا حداکثر 2/1 شکستگی بهترین مقدار شکستگی است.

وقتی همه این موارد مناسب اندام شما باشه، شلوار خریداری شده فیت شما خواهد بود.

آیا شما فاکتورهای دیگه ای هم هنگام خرید رعایت میکنید؟ و برای خرید شلوار به چیا دقت می کنید؟

در ادامه با معرفی این دسته از محصولات با چی بگیرم همراه باشید.

2 minutes

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن