وبلاگ

دست کم نگیرید! تاثیری که رنگ‌ها بر جهان می‌گذارند. این تاثیر می‌تواند جرقه­ای باشد برای پیدایش تکنولوژی‌های تازه و یا باعث ایجاد تحولی در حال و روح و سلامتی مردم جهان، مواد اولیه، بافت و ساختار محصولات تولیدی….

موسسه پنتون(Pantone LLC) یک شرکت با مسئولیت محدود است که دفتر مرکزی آن در کارلشتات نیوجرسی واقع شده است….

اوج شکوه یک زن مادر بودن است، مامان، ننه، آنا، دالکه و … واژگان آشنایی که همه بر یک چیز تاکید دارند : مفهوم زیبای فداکاری و گذشت، در بر­گیرنده­ ی خوبی­ ها، مهر و عطوفت و تمام معانی مثبتی است که در جهان وجود دارد. موجودات بی­ نظیری که بزرگ­ترین رسالت آن­ها در زندگی عشق ورزیدن به فرزند است….

فرقی نمی­کند مادر شما یک مادر مدرن و اهل تکنولوژی باشد یا یک مادر سنتی، مادری با دستپخت فوق العاده و عاشق آشپزی یا پرمشغله و دارای  کسب و کار مستقل، یک مادر دانشجو و اهل مطالعه و یا یک مادر ورزشکار….

در روز ولنتاین کسانی که یکدیگر را دوست دارند، با دادن هدیه و گفتن جملات محبت‌آمیز به یکدیگر آن را جشن می‌گیرند. البته روز ولنتاین صرفا مربوط به زوج‌های عاشق نمی‌شود و شما در روز ولنتاین می‌توانید به هر‌کسی که دوستش دارید، مانند پدر، مادر، همسر، استاد و… هدیه بدهید و این روز را به او تبریک بگویید….

پدران نیز همچون مادران فرشته های زمینی هستند که همیشه در پشت صحنه و با نبودنشان بدنبال گرم تر کردن کانون خانواده خود در تمام شرایط زندگی هستند.

تمیز کردن یکی از کارهایی است که در ایام خانه تکانی بیشتر وقت خانم ها را می گیرد و لذا نمی توانند به تمام کارهایی که باید در طول روز انجام بدهند، برسند. بنابراین اگر قصد صرفه جویی در زمان را دارید با چی بگیرم همراه باشید…

وقتی به آخرین روزهای سال نزدیک میشویم معمولا خانم های عزیز در این ایام به نظافت منزل و خانه تکانی رو می آورند. اگر این کار با رعایت اصولی و با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد امکان دارد تا به سلامت خانم ها آسیب وارد کند.

از سنت های قدیمی عید باستانی نوروز، هدیه دادن در زمان سال تحویل و دیدوبازدیدها است. هرچند عیدی برای بیشتر ما یادآور اسکناس‌های نو و تانخورده است، اما می‌توان کمی خلاقیت به خرج داد و حداقل به بچه‌ها هدایایی به‌جز پول داد. پس اگر می‌خواهید عید امسال به جای هدیه‌ی نقدی یک کادو زیبا به کوچولوهای فامیل هدیه دهید با چی بگیرم همراه باشید.

در رنگ سال 2022، وفاداری و ثبات آبی با شور و هیجان و نشاط قرمز ترکیب شده است.

این رنگ جذاب و جدید پنتون، خلاقیت و نوآوری را با خود به همراه آورده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن