چادر مشکی خود را با این 6 ویژگی و دلیل مهم خرید کنید.

چادر مشکی زنانه با کیفیت چی بگیرم؟

از قدیم الایام در بین بانوان ایرانی همواره از چادر و پوشش اسلامی استفاده می شده است خرید چادر مشکی یکی از دغدغه های بانوان محجبه است.

 امروزه تنوع چادر مشکی زنانه خیلی بالا رفته و تولیدکنندگان متناسب با درخواست مشتری، اقدام به تولید چادرهای مشکی زیادی کرده اند.

اما به دلیل همین تنوع بالا در مدل چادرهای مشکی زنانه؛ انتخاب تا حدودی مشکل شده است.

از انواع چادر مشکی موجود در بازار می توان به مدل­های پرطرفدار دانشجویی، قجری، اماراتی، عربی، چادر عبایی، شال دار، ملی، جلابیب و لبنانی و… اشاره کرد.

فراموش نکنید، قبل از خرید چادر مشکی، نیاز به دانستن نکاتی دارید، پس با چی بگیرم همراه باشید، تا این مسیر را برای شما کمی راحت تر کند.

 چی بگیرم  این نکات را به شما سعی دارد در جملات کوتاه ولی با کیفیت ارائه دهد، پس ادامه مطلب را بخوانید.

دقت به شش مورد زیر در هنگام خرید چادر مشکی زنانه مهم می­باشند :

قیمت چادر مشکی :

 قیمت چادر به عوامل مختلفی چون نوع جنس و کیفیت پارچه، تمیزی دوخت، استفاده از پارچه های ایرانی یا خارجی، تزئینات به کار رفته در چادر (سنگ های مختلف) بستگی دارد.

لذا چادر های موجود از ارزان شروع می­شوند تا گران قیمت.

 اگر می­خواهید چادر برایتان چند سالی قابل استفاده باشد و به دنبال عمر بیشتر و با کیفیت هستید و از لحاظ مالی نیز مشکلی ندارید ، بهتر است نوع گران را خریداری کنید، نوع ارزان چادر معمولا کیفیت مناسبی ندارند.

جنس چادر مشکی:

 جنس کن کن و ژرژت جزو برترین جنس­ها در تولید چادر هستند.  اگر قبل از خرید چادر، مشخص کنید که آن را در چه محیط هایی می­خواهید استفاده کنید،  بهترین انتخاب را خواهید داشت. اگر در مجالس رسمی می­خواهید، سعی کنید جنس های سنگین و باکیفیت را انتخاب کنید. اگر هم برای استفاده روزمره می­خواهید، جنس­های سبک را خریداری کنید.

دوخت چادر مشکی:

 هنگام خرید، چادر انتخابی را به دقت بررسی نمایید که مبادا دچار پارگی یا نخ کش شده باشد. به دوخت و ظرافت دوخت چادر هم دقت داشته باشید.

توجه به شست و شوی چادر مشکی:

معمولا نحوه ی شست و شو و درجه حرارت آب بر روی پارچه حک شده است. فراموش نکنید، بهتر است که چادر را با دست بشویید. هنگام خرید چادر هم سعی کنید نحوه­ ی شست و ­شوی آنرا از فروشنده  بپرسید.

کشور سازنده پارچه چادری: 

بهتر است به هنگام خرید چادر حتما به کشور سازنده توجه کنید. در حال حاضر اغلب پارچه­های چادری موجود در بازار متعلق به کشوهای کره و ژاپن است.

 انتخاب چادر مشکی مناسب متناسب با اندام:

بهتر است با توجه به اندام خود بهترین مدل چادر مشکی را برای خود انتخاب نمایید.
اگر بدانید بر اساس قد و اندام خود چه مدل‌هایی برای شما مناسب تر است، قطعا در شیک پوشی شما نیز تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

در ادامه با معرفی این دسته از محصولات با چی بگیرم همراه باشید.

2 minutes

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن